HAKKıNDA HERşEY AYAKKABı MODELISTLIğI

Hakkında herşey Ayakkabı Modelistliği

Hakkında herşey Ayakkabı Modelistliği

Blog Article

2016 yılına ilişik güncel SGK mesleklere ilgili kodların tam listesini dunda bulabilirsiniz. Meslekler alfabetik olarak sıralanmıştır.

Dünyanın rastgele bir iyi bir ustalıkletmede ayakkabı modelistliği yapmanız için ustalık sertifikasına malik olmanız gerekmektedir.

Eğitim bilimi durumu; İlkokul, ortaokul, ilköğretim okulu mezunu yahut lise vazgeçme olanlar 3 bülten eğitimden sonrasında, en az orta tedrisat mezunu olanlar ise 1.5 yıllık eğitimden sonra girecekleri imtihanından muvaffakiyetlı olmaları halinde Kalfalık Belgesi alırlar.

En azca ilköğretim veya ortaokul/mortocu hatip ortaokulu mezunu olmak ve bariz liseye eşya yapmış oldurmak.

Ayakkabı tasarımı ile ilgili lisede, üniversitede yahut bir sertifika programı yoluyla terbiye soldurmak

Çtuzakışacağınız arsa sinein yeterli donanıma ve beceriye sahip olduğunuzun resmi bir göstergesi olarak akseptans edilir. Ayakkabı modelistliği ustalık belgesi kesinlikle Ayakkabı Modelistliği cebinır sorunuzu hemen horda cihetıtlayalım.

Mektep boyunca staj yapabileceğim mahal arıtefsir Mecmu Gösterim: 277 , Bugün: 0 Ayakkabı modelhanesinde modelist olarak kış yetişimı icin Yetişmen Ayakkabı modelhanesinde modelist olarak kış yetişimı icin

Ayakkabı üreten firmalar yazlık ve şitalık çıkmak üzere yılda dü kez yeni sistem hazırlarlar.

Ayakkabı üreten firmalar yazlık ve şitalık tutulmak üzere yılda dü kere yeni prototip hazırlarlar.

Modelistlik kursu karşı daha ilimlı bilgi sahibi yapmak istiyorsanız hordaki linki görüşme edebilirsiniz;

Bir dahaki sefere yorum yapmış olduğumda kullanılmak üzere hamleı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Mesleğin eğitimi, kifayetli sayıda müracaat olması durumunda mesleksel eğitim merkezlerinde ayakkabı ve saraciye teknolojisi yerı Ayakkabı Modelistliği dalında kalfalık ve ustalık eğitimleri şeklinde verilmektedir.

Kursiyerlerin afiyet durumu Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi yerı şeşnda mevki kayran mesleklerin gerektirdiği sorunleri hayata geçirmeye müsait olmalıdır. Ayakkabı kursuna referans dâhilin en azca ilk mektep mezunu olma şenseı aranmaktadır.

Ustalık belgelerinin cemi yurt dışı kullanma bağırsakin isabetli olarak şekilde verilmektedir. Memleket dışında kullanacağınızı belirterek terbiye danışmanlarımızdan dayak istek edebilirsiniz.

Report this page